TRIUMFI I RADHËS PËR OTRANT-OLYMPIC

0

 

Në ndeshjen e sotme  Otrant-Olympic  u përball me ekipin Berane, ku fitoi bindshëm me rezultatin 2:0.
Të dy golat u shenuan gjatë pjesës së dytë. Të parin e shenoi lojtari Fatmir Mollabeqiroviq përmes penalltisë dhe të dytin Zeljko Marković.
Ekipi i Ulqinit vazhdon të kryesojë në listën e Ligës së II-të.

Në ndeshjen e radhës, e cila do të luhet të dielën e ardhshme në Ulqin, Otrant-Olympic-u do të përballet me ekipin Radniçki.