Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: zjarr

Krruç: Një person humb jetën nga zjarri

Mbrëmë rreth orës 22.00 ka plasur zjarr në një barakë në Krruç, ku si pasojë ka humbur jetën S.E (1952), shtetas i Bosnje Hercegovinës,...

Plas zjarri afër Copacabanës. Zjarrfikësit e lokalizojnë me efikasitet

Sic mund të shihni edhe nga fotot të filmuara në vendngjarje, sot në orët e vona të pasdites ka plasur zjarr në afërsi të...

Zjarri në Coco Beach i qëllimshëm?

Zjarri që plasi dje në afërsi të Plazhit Coco Beach ka mundësi të jetë i qëllimshëm, kanë njoftuar nga Shërbimi i mbrojtjes dhe shpëtimit. Këto...

Pakujdesia: Pesë zjarre në një ditë

Antarët e Shërbimit për mbrojtje she shpëtim u angazhuan ditën e djeshme në fikjen e disa zjarreve në Komunën e Ulqinit. Më i madhi...

Pakujdesia njerzore: Zjarr në Malin e Brisë

Rreth orës 14.30 Shërbimi për mbrojtje dhe shpëtim ka marrë njoftim për zjarr të përmasave të mëdha në Malin e Brisë. Në fikjen e tij...

Kllezna: Luftë me zjarrin

Nga Shërbimi për mbrojtje dhe shpëtim njoftojnë se mbrëmë në fshatin Kllezën ka plasur një zjarr i cili ka rrezikuar seriozisht disa shtëpi. Antarët e...

Zjarr i madh në Prishtinë (Foto)

Para pak çastesh një zjarr i madh ka shpërthyer afër ngrohtores “Termokos” në Prishtinë. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.           /GazetaTribuna/    

Digjet autobusi që po udhëtonte drejt Ulqinit

Sot rreth orës 12.00, autobusi i kompanisë Ozlem u përfshi nga flakët teksa po udhëtonte prej Novi Pazarit drejt Ulqinit. Ngjarja ndodhi në afërsi...

Komuna: Prej sot ndalohet ndezja e zjarreve

Kryetari i komunës Fatmir Gjeka, ka nënshkruar urdhërin e ndalimit të ndezjes së zjarreve dhe lënien e sendeve të ndezura në zonat ku ekziston...

Zjarr tek magazinat e Otrantkomercit. Zjarrfiksat në vendngjarje

Para pak kohësh në magazinat e Otrantkomercit në lagjen Totosh, ka shpërthyer zjarr. Mësohet se zjarri është përhapur nga djegja e një kiosku aty afër.  Shërbimi i...

MOST POPULAR

HOT NEWS