Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Xhemal peroviq

Etiketim: xhemal peroviq

Sot Protestat në Podgoricë. Bunti qytetar vazhdon!

“Besojmë që bunti qytetar do të jetë edhe më i madhë dhe do të kurorëzohet me sukses”, thekson Xhemal Peroviq.   Protestat të paralajmëruara të...

Xhemal Peroviq: Vështirë të merren vesh partitë shqiptare

Aktivisti i njohur nga Ulqini Xhemal Peroviq, ka deklaruar për "Vijesti" se marrëveshja e partive shqiptare për një dalje të përbashkët në zgjedhje vështirë...

Vizion Plus: Shqiptarët, kombi dhe feja (video)

Në emisionin “Dritare me Rudinën” në televizionin e Shqipërisë Vizion Plus, ishte i ftuar edhe aktivisti i njohur nga Ulqini Xhemal Peroviq. Tema e emisionit...

Delegacionit të BE-së iu paraqit Deklarata mbi Mbrojtjen e Pronës Private

Një delegacion i përfaqësuesve të shoqërisë civile, pronarëve të pasurive të patundshme, pakicave etnike dhe qytetarëve të BE-së, të cilët janë pronarë të pasurive...

Valdanosi nën barikadat ushtarake

Një nga perlat e natyrës së Ulqinit, dhe plaga a hapur tashmë me dekada për të gjithë qytetarët e tij, vazhdon të jetë e...

Presidenti Nishani organizoi mbrëmjen e fundvitit.Te ftuar edhe nga Ulqini.

Presidenti i Shqiprisë, Bujar Nishani, dhe Zonja e Pare, Odeta Nishani, organizuan me 19 dhjetor ,Mbrëmjen Gala "Ballo Presidenciale Shqiptare".   Mbrëmja u mbajt në Pallatin...

Debate të ashpra në tryezën për të Mirat Detare

Sot në Hotel Mediteran u mbajt tryeza “Menaxhimi i të Mirave Detare”, organizuar nga Mogul dhe Mans. Edhe pse ishin të ftuar vetëm 2 persona...

MogUL: Tryeza “Menaxhimi i të Mirave Detare”

Te ejten Mogul organizon tryezë të rrumbullakët me temën Menaxhimi i të mirave Detare. Në këtë tryezë do të prezantohet Raporti i investimeve i të...

MOST POPULAR

HOT NEWS