Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Xhelal Hoxhiq

Etiketim: Xhelal Hoxhiq

NP Veprimtaritë Komunale: Akuzat e Hoxhiq arbitrare dhe të pabaza

KOMUNIKATË PËR MEDIA   Reagimi i NP "Veprimtaritë Komunale" mbi një artikull të botuar në të përditshmen "Dan" 21.08.2015. me titull: "Qyteti nuk ka qenë kurrë...

Pastrimi i Port Milenës: Projekti fle në sirtarët e ministrisë dhe...

Pastrimi i Port Milenës, projekt i cili ishte aktual në kohën e kryetarit Nazif Cungu, tani fle në sirtarët e Ministrisë së zhvillimit të...

Erozioni po shkatërron pyjet e pishave

Nëse nuk merren masa urgjente, shkatërrimi i pyjeve të pishave në zonat më atraktive të qytetit do të cojë në zhdukjen e plotë të...

Haxhibeti: Jemi të gatshëm të menaxhojmë pasuritë e Ulqinit

Kryetari i kuvendit komunal dhe zyrtar i Forcës, Fuad Haxhibeti, në një deklaratë dhënë të përditshmes “Dan” theksoj se komuna e Ulqinit i ka...

MOST POPULAR

HOT NEWS