Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Arrestohet i dyshuari si bashkëpuntor i vrasësve të mësueses

Sot policia e Ulqinit ka arrestuar vendasin G.Gj , si të dyshuar për bashkëpunim me vrasësit e mësueses në pension Stana Bozhoviq. Autorër e vrasjes...

Policia e Shqipërisë arreston vrasësit e mësueses Stana Bozhoviq

Tre persona janë rrestuar nga policia e Shkodrës me akuzën e “vjedhjes me dhunë me pasojë vdekjen”. Ata akuzohen se me datën 14.09.2015 në Ulqin,...

Zgjerohet hetimi për vrasësin e mësueses. Tani kërkohet edhe në Shqipëri

Policia e Ulqinit dhe e Tivarit janë duke punuar intensivisht në zbardhjen e vrasjes së mësueses Stana Bozhoviq, shkruan "Vijesti". Nga policia njoftojnë se profilet...

Vrasësi i mësues akoma në liri, policia e bindur për gjetjen...

Mësuesja në pension Stana Bozhoviq, e cila u gjet e vdekur dhe e torturuar në shtëpinë e saj, u varros dje në varrezat në...

Meteriz: Gruaja gjendet e vdekur. Dyshohet për vrasje

Stana Bozhoviq, mësuese në pension, është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Meteriz. Sipas, burimeve jozyrtare të "Vijesti", ajo është gjendur e lidhur...

Tragjedi në Krajë: Vritet një grua

Para disa orësh, në Krajë ka ndodhur një vrasje ku si pasojë ka mbetur e vdekur një grua. Mësohet se viktima është Valdete Likoviq,...

MOST POPULAR

HOT NEWS