Wednesday, July 8, 2020
Ballina Etiketimet Valdet Axhemoviq

Etiketim: Valdet Axhemoviq

Komuna e Ulqinit: Nesër rrogat për të punësuarit

Kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu dhe Sekretari për buxhet dhe financa Valdet Axhemi, menjëherë pas aprovimit të buxhetit për vitin 2016 në...

Axhemoviq për shkarkimin: Refuzova të nënshkruaj faktura të dyshimta

Deklaratë në lidhje me arsyetimet në media për shkarkimin e Sekretarit të Komunës së Ulqinit   Në lidhje me arsyet që Fatmir Gjeka dha për shkarkimin...

Sekretari për financa: Kryetari Gjeka i ka nënshkruar të gjitha faturat...

Sekretari për financa në Komunën e Ulqinit Valdet Axhemoviq, ka dërguar një deklaratë për media në lidhje me deklaratat e ditëve të fundit nga...

Axhemoviq: Buxheti deri tani në masën 44%, situata financiare e rënduar

Sekretari për financa në Komunën e Ulqinit Valdet Axhemoviq, ka deklaruar për TV Teuta se realizimi i buxhetit për vitin aktual është në masën...

MOST POPULAR

HOT NEWS