Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Uefa

Etiketim: uefa

Ndeshja Mali i Zi-Rusi, reagon Federata shqiptare: UEFA veproi me dy...

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar për vendimin e UEFA-s për ndeshjen Mali i Zi-Rusi, duke theksuar se UEFA, duke i dhënë fitoren në...

Edhe një dron. Tani para selisë së UEFA-s! (video)

Para selisë së UEFA-s në Nion, Zvicër, u mblodhën disa qindra shqiptarë, ku në shenjë proteste e lëshuan dronin, tani me flamurin shqiptar të...

Presidenti i FSHF-s jep deklaraten e pare (VIDEO)

http://youtu.be/7tIP2a-AIQg

Vendimi i UEFA-s: Shqipëria humbet 3-0 ndaj Serbisë

Komisioni i disiplinës pranë UEFA-s ka penalizuar Shqipërinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, duke i dhënë kësaj të fundit fitoren 3-0. Në vendimin e...

UEFA shtyn vendimin për Serbi-Shqipëri

Shtyhet dhënia e vendimit për ndeshjen Serbi-Shqipëri nga Komisioni i Disiplinës kërkoi kohë. Mësohet se Komisioni i Disiplinës në UEFA do ta japë nesër vendimin...

Federata Shqiptare deponon faktet, UEFA vendos nesër

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon, se pas një pune intensive një javore, në bashkëpunim me ekspertë vendës dhe të huaj, ka dorëzuar në UEFA...

Avokatia e Shqipërisë në UEFA

Skuadra e avokatëve beson se ka prova të mjaftueshme për të mbrojtur përpara Komisionit të Disiplinës pranë UEFA-s, Federatën Shqiptare të Futbollit për incidentin...

Tony Blair lobon që Shqipëria të fitojë betejën në UEFA pas...

http://lajm24.me/wp-content/uploads/2014/10/blair.mp4

Peticion UEFA-s dhe Obamës “Dënoni dhunën serbe në fushë”

Mos hetimi i dhunës që tifozët serbë ushtruan ndaj lojtarëve shqiptarë në fushën e blertë të Beogradit ka “revoltuar” shoqërinë shqiptare e cila deri...

MOST POPULAR

HOT NEWS