Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Turneu ne futboll

Etiketim: Turneu ne futboll

Ekipi i Ulqinit merr vendin e parë në Zyrih

Në turneun e futbollit që u zhvillua në qytetin Zyrih të Zvicrës, skuadra e Ulqinit arriti të shpallet kampion. Në turne sic lajmërohet ishin pjesmmarrës...

Ana Malit fiton turneun në futboll të vogël

Pas tre javëve spektakël sonte përfundoj turneu në futboll të vogël. Në finalen e madhe u ndeshën Ana Malit dhe Feniks nga Kosova. Para rreth...

Luhen ndeshjet gjysëmfinale: Feniks dhe Ana Malit në finale

Mbrëmë u luajtën ndeshjet gjysëmfinale të tunreut në futboll të vogël. Në ndeshje e parë Feniks nga Kosova mundi me lehtësi Ali Demin me...

Turneu: Përfundon xhiroja e dytë, sonte ndeshjet gjysëmfinale

Mbrëmë u luajtën dy ndeshjet e fundit të xhiros së dytë të turneut në futboll të vogël. Në ndeshjen e parë Ali Demi fitoi...

Vazhdon spektakli në futboll të vogël

Mbrëmë u luajtën ndeshjet e ditës së tretë të xhiros së dytë të turneut në futboll të vogël. Rezultatet janë si më poshtë. 18.00h Podgorica...

Turneu i futbollit dhuron spektakël

Sonte u luajtën ndeshjet e rradhës të xhiros së dytë të turneut në futboll të vogël. Ndeshjet ishin shumë të forta dhe dhuruan spektakël...

Turneu në futboll të vogël: Fitojnë favoritët

Mbrëmë u luajtën ndeshjet e para të xhiros së dytë turneut në futboll të vogël që po mbahet në Ulqin. Rezultatet janë: Fc Feniks - Mobilars Ulcinj   ...

Luhen ndeshjet e fundit të xhiros së parë të turneut në...

Mbrëmë u zhvilluan ndeshjet e fundit të xhiros së parë të turneut në futbol të vogël që po zhvillohet në Ulqin. Rezultatet janë si...

Turneu në futboll: Kualifikohen favoritët, të tjerët presin lojën e fundit

Sic mund të shihet edhe nga tabela, disa klube kanë arritur kualifikimin vetëm pas dy ndeshjeve, kurse disa tjera do të tentojnë ta arrinë...

Turneu në futboll: Razultatet e ndeshjeve të sotme

Sonte u luajtën 3 ndeshje të turneut në futboll të vogël që po zhvillohet në Ulqin. Rezultatet janë si më poshtë: Cungu & Co - 2...

MOST POPULAR

HOT NEWS