Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Turneu FED Cup

Etiketim: turneu FED Cup

Turneu i tenisit Fed Cup fillon me 11 prill

Sot në Podgoricë u mbajt konferenca për media e turneut prestigjoz “Fed Cup”. Eshtë viti i tretë që klubi i tenisit “Bellvue” në bashkëpunim...

FED Cup: Dita e fundit e turneut. Kualifikohen Danimarka dhe Lituania

Sot, turneu FED Cup i kombëtareve të tenisit për femra, gjegjësisht zona  Euro-Afrikane Grupi i III, uli siparin e vet. Në tri ndeshjet e...

FED Cup: Sot u luajtën ndeshjet e fazës së dytë

Në fushat e klubit “Bellevue”  turneu FED Cup sot shënoi ditën e tij të katërt. Në program ishin ndeshjet përfundimtare në grupe si dhe...

FED Cup: Wozniacki starton me fitore të bindshme (foto)

Dje dhe sot u zhvilluan ndeshjet e para të turneut të tenisit për femra FED Cup që po mbahet në Ulqin. Fushat e klubit të...

FED Cup: Wozniacki mbërrin në Mal të Zi

Numri 5 në rënditjen botërore të tenisit për femra Caroline Wozniacki, ka mberritur në Mal të Zi. Ajo u ul në aeroportin e Podgoricës me...

Hoteli Otrant: Hapja solemne e turneut të tenisit FED Cup

Me fillim në ora 19.00 në hotelin "Otrant" u bë hapja solemne e turneut ndërkombëtarë të tenisit për femra "FED Cup". Në koktejin e rastit...

FED Cup: Mbërrijnë tenistet e para, sonte hapja solemne

Turneu ndërkombëtar i tenisit FED Cup, i cili do të mbahet në qytetin tonë prej 13 deri me 18 prill, sonte në hotelin "Otrant"...

Ish numri një i tenisit femror së shpejti në Ulqin

Caroline Wozniacki, tenistja daneze që për një kohë ishte edhe numri një në renditjen botërore WTA, ka paralajmëruar pjesëmarrjen në turneun FED Cup që...

MOST POPULAR

HOT NEWS