Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Turne

Etiketim: turne

Sot fillon turneu ndërkombëtar në futboll të vogël

Sot në ora 17.00 do të fillojë turneu ndërkombëtar në futboll të vogël në Ulqin, i cili do të zhvillohet gjatë muajit janar. Në turne...

Përfundon turneu dyditor i tenisit për moshat deri në 12 vjeç

Sot në terrenet e klubit "Bellevue" përfundoi turneu i tenisit për fëmijë deri në 12 vjeç. Turneu zgjati dy ditë dhe në të morën...

Turneu botëror Fed Cup së shpejti në Ulqin

Sot në Ora 12:00 në Podgoricë, u mbajt konferenca për shtyp në lidhje me turneun e nivelit botëror Fed Cup i cili për të...

Klubi i Karates “REI” vazhdon me suksese

Karate klub “REI” mori pjesë me sukses në turneun “Mimoza 2015” që u mbajt të shtunën në Herceg Novi. Në këtë turne klubi u paraqit...

MOST POPULAR

HOT NEWS