Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Suad numanoviq

Etiketim: suad numanoviq

Gjuha malazeze do të mësohet edhe në Shkodër?

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicave, Suad Numanoviq, gjatë vizitës së tij në Shqipëri u takua me ministren e arsimit dhe sportit...

Ndodh vetëm në Mal të Zi. Ministri ndërron targat për të...

Në të përditshmen "Vijesti" sot ka dalë një artikull i shoqëruar me foto ku pretendohet se ministri për të drejta e njeriut dhe pakicave...

Nimanbegu: Problemet e arsimit shqip kërkojnë zgjidhje të shpejtë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve Genci Nimanbegu, u takua dje me ministrin për të Drejtat e Njeriut dhe Pakicave Suad Numanoviq dhe sekretarin...

Të drejtat e popullatës LGBT dhe e drejta për abetare!

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicat Suad Numanoviq, ishte sot për vizitë në Ulqin ku me kryetarin Gjeka nënshkroi memorandumin për mirkuptim...

Ministri për pakica në Ulqin

Sot Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka me bashkëpunëtorë, priti në një takim pune Ministrin për tn drejtat e njeriut dhe pakicave dr...

Ministri Numanoviq nesër në Ulqin

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicave dr Suad Numanoviq të premten, me 24 tetor, do vizitojë Ulqinin. Gjatë kësaj vizite, ministri Numanoviq...

MOST POPULAR

HOT NEWS