Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Stana Bozhoviq

Etiketim: Stana Bozhoviq

Goran Djurishiq, i dyshuari si ndihmësi i vrasësve të mësueses nga...

Goran Gjurishiq, 51 vjec, është arrestuar dje nën akuzën e bashkëpunimit me vrasësit e mësueses në pension Stana Bozhoviq. Gjurishiq, i cili e njihte viktimën...

Arrestohet i dyshuari si bashkëpuntor i vrasësve të mësueses

Sot policia e Ulqinit ka arrestuar vendasin G.Gj , si të dyshuar për bashkëpunim me vrasësit e mësueses në pension Stana Bozhoviq. Autorër e vrasjes...

Policia e Shqipërisë arreston vrasësit e mësueses Stana Bozhoviq

Tre persona janë rrestuar nga policia e Shkodrës me akuzën e “vjedhjes me dhunë me pasojë vdekjen”. Ata akuzohen se me datën 14.09.2015 në Ulqin,...

Zgjerohet hetimi për vrasësin e mësueses. Tani kërkohet edhe në Shqipëri

Policia e Ulqinit dhe e Tivarit janë duke punuar intensivisht në zbardhjen e vrasjes së mësueses Stana Bozhoviq, shkruan "Vijesti". Nga policia njoftojnë se profilet...

Vrasësi i mësues akoma në liri, policia e bindur për gjetjen...

Mësuesja në pension Stana Bozhoviq, e cila u gjet e vdekur dhe e torturuar në shtëpinë e saj, u varros dje në varrezat në...

MOST POPULAR

HOT NEWS