Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Shkolla fillore “Boshko Strugar”

Etiketim: shkolla fillore “Boshko Strugar”

Dhuna ndaj mësimdhënësit: Tre muaj burg për Dervishin

Gjykata Themelore solli dje vendimin me të cilin Hysein Dervishi dënohet me tre muaj burgim për dhunën e ushtruar ndaj mësimdhënësit Sabri Kolenoviq, shkruan...

Ministria e Arsimit dënon incidentin në shkollën “Boshko Strugar”

Në deklaratën e vet për media, Ministria e arsimit e Malit të Zi ka dënuar ashpër sulmin ndaj mësimdhënësit të shkollës fillore “Boshko Strugar”. “Ministria...

Mësimdhënësi goditet nga prindi për shkak të notës!

Mësimdhënësi S.K, i cili punon në shkollën fillore “Boshko Strugar", është dhunuar nga një prind për shkak se nuk ishte i kënaqur me notën...

KKSH: Reagim për grafitet në shkollën “Boshko Strugar”

Kumtesë për opinion   Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi, shpreh shqetësimin e vet, për mbishkrimet e fundit të ndodhura në muret e shkollës...

Shkolla fillore “Boshko Strugar” njolloset përsëri

Muret e shkollës fillore "Boshko Strugar"  dhe një objekti në afërsi, sot janë gdhirë të njollosur nga grafitët me tematikë nacionaliste. Çdo koment në lidhje...

MOST POPULAR

HOT NEWS