Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Selim Resulbegoviq

Etiketim: Selim Resulbegoviq

Vazhdojnë skandalet: Gjeka hedh për miratim planin e Resulbegoviqit para Mediteranit

Në rend të ditës për mbledhjen e nesërme të Kuvendit Komunal, do të gjendet edhe plani kontrovers për objektin e arkitektit Selim Resulbegoviq para...

Si erdhi deri te nominimi i Kalasë për kandidim në UNESCO

Kalaja e Ulqinit është njëri nga tre objektet historik në Mal të Zi i cili do të nominohet për kandidim në UNESCO. Objektet tjerë...

Socialdemokratët hapën zyrën në Ulqin

Partia më e re në skenën politike të Malit të Zi, Socialdemokratët, kanë hapur dje zyrën e vet edhe në Ulqin. Në ceremoninë e japjes,...

Resulbegoviq koordinator i ish antarëve të PSD në Ulqin

Sic duket po fillojnë përgaditjet për themelimin e një partie të re nga antarët që pak kohë më parë lëshuan PSD-në. Ish kryetari i KK-së...

Ashensori: Resulbegoviq do të ankohet

Arkitekti Selim Resulbegoviq, projekti i ashensorit i të cilit ngjalli mjaft zhurmë në opinionin e qytetit, do ti ankohet Komisionit shtetëror për prokurime publike,...

Resulbegoviq: Brajoviq garanton stabilitet në parti dhe Mal të Zi

Kryetari i PSD në Ulqin Selim Resulbegoviq, e cilëson kandidatin për kryetar të kësaj partie Ivan Brajoviq, si të vetmin i cili ofron stabilitet...

Përçarje në socialdemokratët e Ulqinit?

Deklarata e kryetarit të Këshillit Komunal të PSD-së  Selim Resulbegoviq, se socialdemokratët e Ulqinit përkrahin kandidatin Ivan Brajoviq për kryetar partie, duket se ka...

PSD e Ulqinit kundër Krivokapiqit

Këshilli Komunal i PSD-së në Ulqin i ka dhënë mbështetjen kandidatit Ivan Brajoviq për kryetarë të partisë. Këtë për “Vijesti” e ka bërë të ditur...

MOST POPULAR

HOT NEWS