Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Sait Katana

Etiketim: Sait Katana

“Veprimtaritë Komunale”: Puntorët kthehen në punë, fillon mbledhja e mbeturinave

Shoferët e ndërmarrjes "Veprimtaritë Komunale", sot do të kthehen në punë, ka njoftuar drejtori i kësaj ndërmarrjeje Sait Katana. Katana për televizionin Teuta ka thënë...

Puntorët e pastrimit në grevë

Puntorët e NP “Veprimtaritë Komunale”, gjegjësisht shoferët, kanë tre ditë që janë në grevë për shkak të pagave të pa paguara nga muaji gusht. Si rezultat...

NP Veprimtaritë Komunale: Akuzat e Hoxhiq arbitrare dhe të pabaza

KOMUNIKATË PËR MEDIA   Reagimi i NP "Veprimtaritë Komunale" mbi një artikull të botuar në të përditshmen "Dan" 21.08.2015. me titull: "Qyteti nuk ka qenë kurrë...

Veprimtaritë Komunale: Pastrimi i Plazhit të Madh dhe gjelbrimi në Plazh...

NP “Veprimtaritë Komunale” në bashkëpunim me Organizatën Turistike të Ulqinit, të Mirat Detare, Komunën dhe plazhistët, kanë bërë të shtunën pastrimimin e prapavijës së...

MOST POPULAR

HOT NEWS