Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Safet beci

Etiketim: safet beci

Gjeka dhe Beci humbin qetësinë. Fillojnë sharjet personale

Kryetari i Komunës Fatmir Gjeka ka dalë përsëri me një deklaratë në gazetën "Vijesti", ku përvec akuzave ndaj kryetarit të Forcës Nazif Cungu, kësaj...

Mavriq: Pse hesht URA tash dy vjet?!

Reagim në lidhje me tekstin "Beci: Zgjedhje të reja për ndërprerjen e farsës", të publikuar në gazetën "Vijesti me 13,01,201            ...

Pastrimi i Port Milenës: Projekti fle në sirtarët e ministrisë dhe...

Pastrimi i Port Milenës, projekt i cili ishte aktual në kohën e kryetarit Nazif Cungu, tani fle në sirtarët e Ministrisë së zhvillimit të...

Delegacioni i Komunës së Ulqinit në Prishtinë për çështjen K1

Delegacioni i Komunës së Ulqinit i përbërë nga Nënkryetari Safet Beci, Sekretari i Sekretariatit për Mbrojtjen e Pasurisë Gëzim Haxhibeti dhe Shefi i Kabinetit...

MOST POPULAR

HOT NEWS