Wednesday, July 8, 2020
Ballina Etiketimet Rusi

Etiketim: rusi

Fërkime në ajër mes NATO-s dhe Rusisë

Dy Avionë luftarak të klasit të pare paten një kontakt të afërt kur një MIG-31 i prodhimit rus u vërsul Avionit luftarak norvegjez F-16...

Rusi: Çmontohet përmendorja kushtuar Steve Jobs-it

Përmendorja e kushtuar themeluesit të Apple-it çmontohet në qytetin rus të Shën Petersburgut pasi që personi i cili e pasoi në majë të kompanisë,...

Pret veshin në shenjë proteste kundër Putin

Të dielen, artisti rus Pyotr Pavlensky, aktivist anti-Putin u vendos sërish në qendër të vëmendjes. Ai lakuriq hipi në tarracën e një spitali psikiatrik...

MOST POPULAR

HOT NEWS