Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Rruga Ulqin-Krythë

Etiketim: rruga Ulqin-Krythë

Rruga Ulqin-Krythë: Projektuesi kompani e panjohur nga Gjibraltari

Kompania “Mehanizacija i programat” e cila është e regjistruar në shtetin e vogël të Gjibraltarit, ka realizuar projektin kryesor me vlerë rreth 86,000 euro...

Rruga Ulqin – Krythë: Tenderi do të përsëritet

Tenderi me vlerë prej 9 milionë eurosh për rindërtimin e aksit rrugor Ulqin – Krythë, do të përsëritet, pasi Komisioni shtetëror për kontrollin e...

“Tehnoput MNE” do të ndërtojë rrugën Ulqin-Krythë

Kompania “Tehnoput MNE” nga Podgorica është fituese e tenderit për ndërtimin e rrugës Ulqin-Krythë, shkruan “Pobjeda”. Pas shumë peripecive dhe paqaretësive në lidhje me...

Rruga Ulqin-Krythë: Oferta e Tehnoput më e volitshme

Pas shtyrjes së disaherëshme të hapjes së ofertave në tenderin për rrugën Ulqin – Krythë, për shkak të opstruksioneve nga kompanitë që nuk kishin...

Ministri Brajoviq viziton Ulqinin. Rruga Ulqin-Krythë realitet i shpejtë

Ministri i komunikacionit në qeverinë e Malit të Zi Ivan Brajoviq, ishte sot për vizitë në Ulqin ku u takua me kryetarin e komunës...

MOST POPULAR

HOT NEWS