Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Rrezart cungu

Etiketim: rrezart cungu

Rrezart Cungu me sukses nis garat në vitin 2016

Në turneun ndërkombëtarë Belgrade Open 2016 i cili po mbahet në Beograd të Serbis, tenisti nga Ulqini Rrezart Cungu po tregon formë të shkëlqyer. Rrezarti...

Rrezart Cungu tenisti me renditjen më të mirë ndërkombëtare deri në...

Federata e Tenisit të Malit të Zi mbrëmë me datë 21.12.2015 bëri ndarjen e shpërblimeve për më të mirët në vitin 2015. Edhe pse viti...

Rrezart Cungu në Davis Cup për kombëtaren e Malit të Zi

Tenisti i talentuar nga Ulqini, Rrezart Cungu,  luajti sot në Podgoricë ndeshjen kualifikuese për pjesmarrjen në Davis Cup me kombëtaren e Malit të Zi. Ai...

Rrezart Cungu kampion i turneut ITF Podgorica Open 2015!

Pasi dje siguroi fitoren në finalen e double, sot Rrezart Cungu arriti edhe një rezultat më impresionues në turneun ITF Podgorica Open 2015. Në ndeshjen...

Rrezart Cungu kalon në finale të turneut ITF Podgorica Open

Rrezart Cungu sot u shpall kampion në double i turneut  ITF Podgorica Open 2015. Ai sëbashku me partnerin e tij nga Greqia dolën fitues...

Rrezart Cungu në gjysmëfinale të ITF Podgorica Open

Tenisti i talentuar nga Ulqini Rrezart Cungu, ka kaluar në gjysmëfinale të turneut ITF Podgorica Open. Ai në ndeshjen çerekfinale fitoi ndaj rumunit Adrian Botian...

Turneu ITF Podgorica Open: Rrezart Cungu kalon në çerekfinale

Në turneun e tenisit ITF Podgorica Open që filloi me 25 maj, merr pjesë edhe tensisti nga Ulqini Rrezart Cungu. Në raundin e parë ai...

Rrezart Cungu: Tenisti i ri i gatshëm të shkëlqejë

"Unë stërvitem dhe kur të gjithë janë në gjumë, për mua nuk ka pushime e as pushim, stërvitem dhe kur jam i sëmurë dhe...

Rrezart Cungu: Tenisti me i mire ne Mal te Zi

Dje ne Podgorice, ne restaurantin Dvor, u mbajt shpallja e tenisteve me te mire te vitit ne Mal te Zi ku i ftuar ishte...

Rrezart Cungu, lë mbrapa edhe një sezon mbresëlënës!

Gazeta Vijesti ka publikuar sot një artikull për talentin ulqinak të tenisit, Rrezart Cungu, i cili këtë vit ka shkëlqyer në lojën e tij...

MOST POPULAR

HOT NEWS