Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Rajon

Etiketim: rajon

Zgjidhet çështja e kufirit Mal i Zi – Bosnje

Mali i Zi e ka zgjidhur çështjen e kufirit me Bosnjen dhe Hercegovinën (BeH) dhe pritet që së shpejti të nënshkruhet marrëveshja për kufirin...

Nënshkruhet marrëveshja për heqjen e tarifës për roming

Qeveritë e Malit të Zi, Serbisë, Bosnje Hercegovinës dhe Maqedonisë kanë nënshkruar sot në Budva Marrëveshjen për uljen e çmimeve për roming, sipas modelit...

Në Budva konferenca rajonale “Ekonomia – Bazë për Bashkëpunimin Rajonal të...

Në vijim të konkluzioneve nga Forumi i Berlinit, i mbajtur nën patronatin e kancelares gjermane Angela Merkel, ka vazhduar në Budva konferenca rajonale me...

MOST POPULAR

HOT NEWS