Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Promovim i librit

Etiketim: Promovim i librit

Sonte përurimi i botimit “Libri për Tivarrin” nga Hajro Ulqinaku

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” do të bëjë sot përurimin e “Libri-t për Tivarrin”, të përgatitur nga Hajro Ulqinaku. Përurimi do të mbahet...

Nail Draga: Libër që i ka munguar literaturës në shqip

Veton Latifi, SHEKULLI I RI I POLITIKËS SHQIPTARE, Botoi:TOENA, Tiranë 2014 Ndonëse nga autorë të ndryshëm shqiptarë varësisht prej profileve të tyre profesionale pas miratimit...

Qendra për Kulturë: Nesër mbrëma promovimi i librit “Shekulli i ri...

Nesër mbrëma, e shtunë me 24.10.2015, në ambientet  Qendrës për Kulturë do të mbahet promovimi i librit i autorit prof.dr. Veton Latifi “Shekulli i...

Të premten promovimi i librit së shkrimtares Edita Nimanbegu

Të premten me 2 tetor 2015 me fillim në ora 19.00 në galerinë e arteve të Qendrës për Kulturë, do të mbahet promovimi i...

MOST POPULAR

HOT NEWS