Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Policia komunale

Etiketim: policia komunale

Papërgjegjësi: Hedh zhavorrin në det afër Limanit

Policia Komunale e Ulqinit konstatoi se vendasi Gjorgje Zhivanoviq (59 vjec), ka ndotur detin duke hedhur një sasi të konsiderueshme zhavorri në afërsi të Limanit,...

Qentë endacak problem përditë e më i madh

Numri i qenve endacak në rrugët e Ulqinit sa vjen e shtohet, duke shkaktuar jo pak shqetësim sidomos për këmbësorët në orët e natës. Deri tani...

NP “Veprimtaritë komunale” : Bëhet pastrimi dhe mirmbajtja e zonave në...

Siç mund të shihet edhe nga fotot, ndërmarrja publike “Veprimtaritë komunale” ka nisur ditët e fundit pastrimin dhe prerjen e barit në zonat e...

MOST POPULAR

HOT NEWS