Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Plazhi i madh

Etiketim: plazhi i madh

Akt vandalizmi: Kosovarëve u demtohen makinat dhe shkarraviten me 4 S

Persona akoma të paidentifikuar kanë vandalizuar disa automjete në Plazhin e Madh, pronarët e të cilëve janë nga Kosova, shkruan Pobjeda. Ngjarja ka ndodhur në...

Para 42 viteve në Plazhin e Madh…(video)

Para 42 viteve në Plazhin e Madh u inçizua një reklamë për automjetin “Zastava”.   https://www.youtube.com/watch?v=-l2wG-ljPJk

Në Plazh të Madh mbytet turistja nga Rusia

Turistja ruse Svetllana Ivanova (60 vjec), është mbytyr dje në Plazh të Madh, shkruajnë mediat malazeze. Trupi i saj u vërejt nga shërbimi i shpëtimit...

Të Mirat Detare: 10.000 euro për pastrimin e prapavijës së Plazhit...

Në mbledhjen e Këshillit drejtues të të Mirave Detare u vendos që për pastrimin e prapavijës së Plazhit të Madh të ndahen 10.000 euro...

Të premten Ulqini pa rrymë

Nga Elektrodistribucioni i qytetit njoftohet se me datën 30.01.2015, për shakak të punimeve të planifikuara, zona e qytetit do të jetë pa rrymë prej...

Qeveria nuk heq dorë nga shitja e Valdanosit

  Këshilli për Privatizim dhe Projektet kapitale i Malit të Zi, ka aprovuar Projekt Planin e Privatizimit për vitin 2015 dhe e përcolli atë në...

Përfundon tenderi për punime në Plazh të Madh

Drejtoria e të Mirave Detare ka bëre përzgjedhjen e ofertës më të mirë për tenderin e shpallur me datë: 23.10.2014, në lidhje me punimet...

MOST POPULAR

HOT NEWS