Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Përurim i librit

Etiketim: përurim i librit

Sonte promovimi i librit “Vitet e humbura” i autorit Shaban Peraj

Sonte  në restorantin "Lamiga" në Krythë të Anës së Malit,  do të përurohet libri më i ri i Shaban Perajt,  “Vitet e humbura”. Shaban...

Qendra për Kulturë: U përurua libri i parë i shkrimtares Edita...

Sonte, me fillim në ora 19.00, në galerinë e arteve të mbushur përplot, u përurua libri "Shtigjet e fatit" i shkrimtares nga Ulqini Edita...

Art Club: Përurimi i librit të shkrimtarit Gjokë Dabaj

Libri “E Kaluara e Vërtetë e Arqipeshkvisë së Tivarit” e shkrimtarit Gjokë Dabaj, do të ketë perurimin e vet nën organizimin e Shoqatës së...

U mbajt përurimi i librave të prof. Ruzhdi Ushakut

Sonte në bibliotekën e qytetit, me fillim në ora 19.00, u mbajt përurimi dy librave të prof. Ruzhdi Ushakut: "Servantesi në Ulqin" dhe "Gjurmë dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS