Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Nikë gjeloshaj

Etiketim: nikë gjeloshaj

Gjeloshaj nuk është më kryetar i klubit të pakicave

Deputetja e iniciativës qytetare kroate Lerka Dragiçeviq gjatë 8 muajve të ardhshëm do të jetë në krye të klubit të deputetëve të partive të...

Djukanoviq kërkon nga partitë shqiptare të kyçen në promovimin e NATO-s

Lideri i UDSH-së Mehmet Zenka, deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj dhe kryetari i Forcës Nazif Cungu, u takuan të hënën me kryeministrin Gjukanoviq,...

Gjeloshaj-Bardhit: Ju dhe Gjeka keni përvetsuar mjetet tona

Deputeti i ASH-së Nikë Gjeloshaj, iu pergjigj kryetarit të LD në MZ Mehmet Bardhit, se as zoti nuk e ndihmon dot të bëhet deputet,...

Bardhi: Ambasada të vendos për mandatin e deputetit

Kryetari i LD në MZ Mehmet Bardhi, i ka dërguar një letër Ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Podgoricë, duke i kërkuar asaj që...

Deputetët shqiptarë të zhgënjyer nga tërheqja e ligjit për simbolet kombëtare

Deputeti i ASH-së Nikë Gjeloshaj u shpreh i zhgënjyer nga vendimi i Ministrisë për tërheqjen e ligjit për simbolet kombëtare. Ky ligj duhej të votohej...

Vazhdon polemika Gjeloshaj-Salaj: Problemet e shqiptarëve janë zevendsuar me recetat e...

  Polemika e deputetit të ASH-së Nikë Gjeloshaj dhe kryeredaktorit të "Kohës Javore" Ali Salaj, nuk duket se ka përfunduar. Në adresë të portalit tonë...

Gjeloshaj: Elaboratet ekonomike për komuna janë manipulime. Të ndryshohet ligji!

Deputeti i ASH-së në Kuvendin e Malit të Zi Nikë Gjeloshaj, në faqen e tij në facebook ka shprehur qëndrimin e tij ne lidhje...

Gjeloshaj-Ali Salës: Meritat për Kohën Javore i ka Genci Nimanbegu

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nikë Gjeloshaj, i është kundërpërgjigjur gazetarit Ali Salaj, në lidhje me shkrimin e tij në portalin "Ul-Info". Në këtë shkrim Salaj...

Gjeloshaj Cankës „Je shërbëtori i Fatmir Gjekës për dezinformata“

Në një deklaratë të tij në Facebook, deputeti i ASH-së Nikë Gjeloshaj, ka sulmuar ashpër kryetarin e komunës së Ulqinit Fatmir Gjekën dhe gazetarin...

Bardhi: Gjeloshaj po tenton ta mbajë pozitën me forcë

Lideri i LD në MZ Mehmet Bardhi, ka akuzuar deputetin e ASH-se Nikë Gjeloshaj, se po mundohet ta mbajë pozitën e deputetit me forcë...

MOST POPULAR

HOT NEWS