Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Nik gjeloshaj

Etiketim: nik gjeloshaj

Tuzi përsëri pa Komunë. Deputetët e partive shqiptare votuan kundër

Në seancën e djeshme të Kuvendit të Malit të Zi u miratuan ndryshimet e ligjit për organizimin territorial, me të cilat Tuzi dhe Golubovci marrin statusin...

Gjeloshaj dhe Gjeka ndërrojnë vendet?

Portali malesia.me ka dalë me një informatë ku spekullohet për një marrëveshje të mundshme në mes Alternativës Shqiptare dhe Partisë Demokratike, për të dalë...

Gjeloshaj: Për Tuzin komunë të vendosë Kuvendi lokal

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj, do të kërkojë që Tuzi dhe Golubovci të kenë të drejt vendimi në Kuvendet lokale në lidhje me...

Erion Veliaj dhuron rrogën e parë për abetaren e nxënësve shqiptarë...

Kryetari i Tiranës Erion Veliaj, ndau rrogën e tij të parë si kryetari i bashkisë së Tiranës për abetaren e nxënësve shqiptarë në Mal...

Nik Gjeloshaj: Forca si partia më e madhe shqiptare ka të...

DEKLARATË PËR “DAN” Në aneks marrëveshjën e nënshkruar nga FORCA dhe DPS përgjithësisht janë të renditura kërkesat e partive politike shqiptare dhe nuk është shpikur...

Miratohet amandamenti i Nimanbegut: 200 mije euro për kala, 100 mije...

Pas seancës maratonë të Kuvendit të Malit të Zi, mbrëmë u miratua buxheti për vitin 2015. Amandamenti i deputetit të Forces se Red Demokratike...

Gjeloshaj nuk ia lë postin e deputetit Bardhit!

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj nuk do t'ia lërë vendin e deputetit Mehmet Bardhit, pasi kjo nuk parashihet me marrëveshjen parazgjedhore të tyre....

Nimanbegu dhe Gjeloshaj padi penale kundër Informerit!

Deputeti i Forcës Genci Nimanbegu dhe deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj kanë mbajtur sot në Kuvend të Malit të Zi konferencën për media,...

Nimanbegu dhe Gjeloshaj përgjigjen Frontit Demokratik

Si përgjigje ndaj disa akuzave që Fronti Demokratik drejton liderëve të subjekteve politike shqipëtare, lidhur me mosdeklarimin publik të tyre kundër, siç quan ata,...

MOST POPULAR

HOT NEWS