Wednesday, July 8, 2020
Ballina Etiketimet Miss globe

Etiketim: miss globe

Miss Globe 2015: Shqipëria shoqëruesja e parë, Rajmonda ndër 15 më...

Spektakli “Miss Globe 2015” që u mbajt mbrëmë në Toronto u mbyll me sukses për përfaqësueset shqiptare. Mbas zhgënjimit të kombëtares në futboll, vajzat...

Sonte Miss Globe 2015: Konkurojnë tri shqiptare!

Miss Globe 2015 këtë vit nuk është vetëm një spektakël bukurie. Të paktën jo për shqiptarët. Si asnjë komb tjetër, ne në Toronto do të...

Rajmonda Cuka: Në Toronto përfaqëson edhe Ulqinin

Përcjellësja e dytë e Miss Albania, Rajmonda Cuka nga Ulqini, udhëtoi dje prej Tiranës në drejtim të qytetit kanadez të Torontos. Në konkursin e bukurisë...

Rajmonda Cuka do të përfaqësoj Malin e Zi në Miss Globe

Rajmonda Cuka nga Ulqini do të përfaqsësojë Malin e Zi në konkursin e bukurisë Miss Globe, i cili do të mbahet në qytetin kanadez...

Dështim i Miss Globit!

Një pjesë e spektaklit Miss Globe, i cili organizohet nga Miss Globe dhe Deliart Association nga Tirana, u mbajt mbëmë në Ulqin, ku u...

MOST POPULAR

HOT NEWS