Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Mehmet Zenka

Etiketim: Mehmet Zenka

Zenka: CZIP lufton për ti mundësuar pronarit ndërtimin në Kripore

Mehmet Zenka, kryetar i organizatës joqeveritare "Shepka", e cila mbledh gjuetarët e Ulqinit, deklaroi në TV Teuta se Qendra për monitorimin e zogjve (CZIP) nuk ka...

Debat i ashpër Zenka-Abazoviq: Aludime për bashkëpunim me UDB-në dhe rrënimet...

Në seancën e djeshme të Kuvendit Komunal, debati më i nxehtë u zhvillua ndërmjet kryetarit të UDSH-së Mehmet Zenka, dhe këshilltarit të pavarur Dritan...

Këshilltarët e Komunës së Ulqinit thirren nga Prokuroria

Disa këshilltarë të Komunës së Ulqinit u thirrën nga Prokuroria e Lartë që të japin deklarata në lidhje me rastin e Kino Bahces. Deri tani...

Djukanoviq kërkon nga partitë shqiptare të kyçen në promovimin e NATO-s

Lideri i UDSH-së Mehmet Zenka, deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj dhe kryetari i Forcës Nazif Cungu, u takuan të hënën me kryeministrin Gjukanoviq,...

Zenka: CZIP-it i interesojnë vetëm paratë

Kryetari i UDSH-së Mehmet Zenka ka reaguar sot në gazetën "Vijesti" , lidhur me akuzat që CZIP ka bërë ndaj gjuetarëve të Ulqinit. Në tekstin...

CZIP Zenkës: Kur na kërcënonin me vdekje nuk fole

Qëndra për mbrojtjen dhe monitorimin e shpendëve (CZIP) i është përgjigjur ashpër kryetarit të UDSH-së Mehmet Zenka, në lidhje me akuzat e tija se...

Zenka: OJQ-të nuk lënë rehat gjuetarët dhe të dashuruarit!

Kryetari i UDSH-së Mehmet Zenka, i ka bërë thirrje qeverisë që të mbrojë nderin e gjuetarëve të Ulqinit nga kampanja e pacipë e disa...

Zenka: Kredia e re është hap i gabuar

Për kryetarin e UDSH-se, Mehmet Zenka, marrja e kredisë së re prej 1.2 milione euro, është një hap tjetër i gabuar i komunës sëUlqinit. Sipas...

Haxhibeti: Jemi të gatshëm të menaxhojmë pasuritë e Ulqinit

Kryetari i kuvendit komunal dhe zyrtar i Forcës, Fuad Haxhibeti, në një deklaratë dhënë të përditshmes “Dan” theksoj se komuna e Ulqinit i ka...

MOST POPULAR

HOT NEWS