Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Mans

Etiketim: mans

U mbajt performansi “Si u shkatërrua ekonomia e Malit të Zi”...

Sic kemi njoftuar dje, sot para Qendrës për Kulturë, MANS-i organizoi një performans me temën "Si u shkatërrua ekonomia e Malit te Zi. Me...

Nesër performansi në Ulqin: Si u shkaterrua ekonomia e Malit të...

Rrjeti për Afirmimin e Sektorit Joqeveritar (MANS) do të organizojë përformanse në 8 qytete me temën  "Si u shkaterrua ekonomia e Malit te Zi". Përformansi...

Deputetët: Pagesa të majme edhe pasi dalin nga kuvendi

Kuvendi i Malit të Zi ka paguar vitin e kaluar 25.000 euro për ish deputetët që u kane lëshuar vendin kolegëve të tyre partiak. Sipas...

Debate të ashpra në tryezën për të Mirat Detare

Sot në Hotel Mediteran u mbajt tryeza “Menaxhimi i të Mirave Detare”, organizuar nga Mogul dhe Mans. Edhe pse ishin të ftuar vetëm 2 persona...

MOST POPULAR

HOT NEWS