Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Luigj Shkrela

Etiketim: Luigj Shkrela

Kredia mund të merret brenda tre ditëve, nuk varet nga rebalanci...

Situata politike por edhe financiare e Komunës së Ulqinit, e cila ka kohë që ngjallë konfuzion në popull, duket se ngadalë po merr përmasa...

Shkrela: Dikush po mundohet të na shfrytëzojë për të mbuluar shkeljet...

Këshilltari i Partisë Demokratike të Socialistëve Luigj Shkrela, tha dje gjatë seancës së Kuvendit Komunal se askush nuk duhet të mendojë se mund të...

Plazhi i Madh: Merr flakë jahti i firmës Rokshped

Jahti luksoz, pronar i të cilit është firma e njohur Rokshped, ka marrë flakë sot në ujrat përballë plazhit Copacabana. Nga fotot e dërguara në...

Parregullsi në konferencën zgjedhore të PDS-së?

Një grup antarësh të pakënaqur të partisë kanë akuzuar kryetarin aktual Loro Nrekiq dhe deputetin Luigj Shkrela, për manipulim votash në konferencën e mbajtur...

MOST POPULAR

HOT NEWS