Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Loro Nrekiq

Etiketim: Loro Nrekiq

Turpi i radhës: Miss Globe mbahet në sallën bosh!

Komuna e Ulqinit dhe Organizata Turistike edhe këtë vit shpenzoi rreth 30.000 euro në organizimin e Miss Globe që si zakonisht përfundon me sallen...

DAN – Narko trafikanti ne fushate me DPS-in.

Ulqinaku Ruzhdi Demiroviq i cili ishte i dënuar me parë për kontrabandë droge aktivisht merr pjesë në fushatën e DPS-it në Ulqin shkruan e...

Ndryshime të pushtetit në Ulqin?

Në skenën politike të Ulqinit do të ketë ndryshime sa i përket pushtetit , shkruajnë mediat e ndryshme malazeze. Sipas tyre në krye të Komunës...

Gjeka i ofron PDS postin e kryetarit?

Situata politike në komunën e Ulqinit duke se ka eskaluar prej asaj mediatike në atë të bisedimeve dhe marrëveshjeve të fshehta. Ditët e fundit qarkullojnë zëra...

Nrekiq: Nuk ka bisedime konkrete për hyrje të PDS në pushtetin...

Kryetari i Këshillit Komunal të PDS-së në Ulqin, Loro Nrekiq, ka deklaruar për “Pobjeda” se kjo parti deri tani nuk ka pasur negociata për...

Akuza të reja në PDS-në e Ulqinit. Votat në konventë i...

Antarët e pakënaqur të kësaj partie në Ulqin, kanë bërë publike akuza të reja në lidhje me mbarëvajtjen e konventës zgjedhore të mbajtur para...

Spuzha dhe Lamoviq: Nrekiq ka lidhje me mafinë e ndërtimit. Do...

Vazhdojnë polemikat dhe akuzat ndaj kryetarit të ri te PDS në Ulqin, Loro Nrekiqit. Pas akuzave ndaj tij se ka lidhje me narkobosët, tani Lamoviq...

Kryengritësit akuzojnë Nrekiqin për lidhje me Kelmendin

Grupi i të pakënaqurve në PDS-në e Ulqinit, kanë akuzuar kryetarin e këtij Këshilli Komunal për lidhje me narkobosët, më saktësisht Naser Kelmendin, shkruan...

Nrekiq konfirmohet kryetar i PDS në Ulqin

Në mbledhjen e Këshillit Komunal të mbajtur mbrëmë, ashtu edhe sic pritej, kryetari aktual Loro Nrekiq, u konfirmua si kryetar i ri. Mediat malazeze njoftojnë...

Komisioni statutor i PDS: Konventa nuk anullohet. Nesër pritet konfirmimi i...

Komisioni statutor i PDS-së i cili u mblodh sot në Podgoricë, refuzoi kërkesën e një pjese të antarsisë së kësaj partie në Ulqin, për...

MOST POPULAR

HOT NEWS