Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet KK Ulqini

Etiketim: KK Ulqini

Ekipi i artë i seniorëve të KK “Ulqini”po bën histori

SË SHPEJTI EDHE NË NEW YORK Më 21.02. 2016 në Podgoricë u mbajt Kampionati i Malit të Zi për Seniorë. Ekipi i vajzave në luftëra,...

Fillim i mbarë i sezonit të parë të garave për Klubin...

         KK ”Ulqini” u rendit i 3-ti në mesin e 33 klubeve pjesëmarrëse   Klubi i karatesë “Ulqini” të shtunën, më 20.02.2016, në Herceg...

Klubi i Karatesë “Ulqini”: Deklaratë për opinion

                                               ...

Klubi i Karatasë “Ulqini” mbyll me sukses vitin 2015

Sukseset për KK “Ulqini” vazhdojnë edhe në vitin 2015, duke vërtetuar kështu cilësinë e një pune profesionale dhe të një tradite 40-vjeçare që mban...

Basketbollistët e Ulqinit humbin derbin me Mornarin, presidenti tymos puro

Në ndeshjen e së shtunës mbrëma kundër Mornarit të Tivarit, basketbollistët e Ulqinit humbën thellë me rezultatin 90-52. Përveç rezultatit tejet negativ, vëmendjen e mediave...

Antigona Rama kampione e Malit të Zi

Në Podgoricë, më 29 nëntor 2015 u mbajt Kampionati i Malit të Zi në Karate për kadet, junior dhe senior të rinj, në të...

Karate: Seida Suma dhe Antigona Rama shpallen kampione mbarëkombëtare

Me moton "NJË KOMB, NJË GJUHË, NJË FLAMUR" në Tiranë, më 15 nëntor 2015 u mbajt Kampionati i 16të Mbarëkombëtar. Garuesit e Klubit të karatesë...

Vazhdojnë sukseset për klubin e karatesë “Ulqini”

Sezoni i dytë i garave për klubin e karatesë “Ulqini” filloi me plot suksese në tri garat në të cilat kanë marrë pjesë. Në turneun...

Diellza Rama u shpall garuesja më e sukseshme e turneut në...

Më 14 qershor 2015 Klubi i Karatesë “Ulqini” mori pjesë në Turneun XV Memorial “Rrahim Curri & Behar Begolli“ në Podujevë të Kosovës. Klubi...

Garuesit e KK “Ulqini” kurorëzohen me 15 medalje të arta

Të shtunën dhe të dielën, më 16-17 maj 2015, Klubi i karatesë “Ulqini” mori pjesë në 2 turne ndërkombëtarë: në Budvë në turneun VI...

MOST POPULAR

HOT NEWS