Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Kala

Etiketim: kala

Anulohet vendimi për ashensorin

Kryetari i komunës Fatmir Gjeka, nën presionin e partnerëve të koalicionit nga Forca e Re Demokratike, ka anulluar vendimin e komisionit për zgjedhjen urbano-arkitektonike...

Turpi i madh i Ulqinit

Fotot që shihni më poshtë nuk kanë shumë nevojë për koment. Nesë dikush mendon se bëhet fjalë për ndonjë ndërtesë në ndërtim e sipër...

Thaçi në Ulqin. Përshëndetet edhe me qytetarët

Zv. Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, mbërriti në pasditen e sotme  në Ulqin, ku përveç politikanve dhe gazetarëve, u prit edhe nga mjaft banorë...

Ndërtesa në Kala: “As në qiell, as në tokë!”

Ndërtesa e shëmtuar e cila gjendet në kala e investitores Olga Orllova nuk është më në kompetencë të inpeksionit ndërtimor, i cili njëkohësisht ka...

MOST POPULAR

HOT NEWS