Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Hotel Mediteran

Etiketim: hotel Mediteran

“NDËRMJET”: Film dokumentar për shqiptarët në Mal të Zi

Të premtën, më 29 nëntor 2016, në hotelin “Mediteran”, në Ulqin bëhet përurimi i filmit dokumentar për shqiptarët në Malin e Zi me titullin...

Tryezë e rrumbullakët: “Shqiptarët dhe pluralizmi në Mal të Zi 1990-2015”

NP Qendra për Kulturë në bashkëpunim me OJQ Art Club nga Ulqini, organizojnë tryezë të rrumbullakët me temën  “Shqiptarët dhe pluralizmi në Mal të Zi...

U mbajt tryeza e rrumbullakët “Varësia, sëmundje moderne e të rinjve”

Sot, me fillim në ora 11, në ambientet e hotelit “Mediteran” u zhvillua një tryezë e rrumbullakët ku si temë ishte problemi i varësisë...

Fondacioni Studenti: Të shtunën tryezë e rrumbullakët për varësinë tek të...

Të shtunën me 31 tetor në hotel Mediteran do të mbahet tryezë e rrumbullakët e organizuar nga fondacioni "Studenti". Tema e këtij projekti është "Varësia,...

Prof. Dr. Ruzhdi Ushaku merr nderimet më të larta

Në mbrëmjen solemne të organizuar sonte në hotel “Mediteran”, intelektuali i madh i Ulqinit prof.dr. Ruzhdi Ushaku, u nderua me titujt “Nderi i Akademisë”...

Tryezë e rrumbullakët me rastin e 25 vjetorit të pluralizmit

Qendra për Kulturë në bashkëpunim me OJQ "Art Club" me rastin e 25 vjetorit të pluralizmit do të organizojnë tryezë të rrumbullakët. Tema e tryezës...

Paneli në hotel “Mediteran”: Shqiptarët e sukseshëm në SHBA

Me datën 18 korrik (e shtunë) në hotelin “Mediteran” do të organizohet paneli forumor “Albanian American Success Stories”, në të cilin pjesmarrës do të...

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

Zhurma po largon mysafirët nga Ulqini

Zhurma dhe muzika e lokaleve në Ranë, e cila zgjat deri në orët e vona, po u shkakton shumë probleme pronarëve të apartamenteve në...

Hotel Mediteran: Iftar nga ambasada e Emirateve të Bashkuara Arabe

Pas shoqatës nga Turqia, edhe ambasada e Emirateve të Bashkuara Arabe do të organizojë iftar në Ulqin. Iftari do të organizohet sot, dhe ashtu si...

MOST POPULAR

HOT NEWS