Thursday, July 9, 2020
Ballina Etiketimet Gzim Hajdinaga

Etiketim: Gzim Hajdinaga

Gjeka dhe Hajdinaga ne krye te Partisë Demokratike?

Partia demokratike ka përgatitur mbajtjen e Kuvendit zgjedhor me 11 mars. Nga burimet e afërta me PD-në na njoftojnë që ka gjasa se kjo...

Hetime të reja: Në shënjestër Hajdinaga dhe Gjeka

Njoftime nga Prokuroria e Lartë tregojnë se së shpejti do të bëhet analiza e dokumentacionit të mbledhur në lidhje me parregullsitë në qeverisjen lokale...

Hetime të reja: Ku shkuan 50.000 € për dëmet nga përmbytjet?

Inspeksioni i Ministrisë së mbrendshme vazhdon të bëjë hetime ndaj Komunës së Ulqinit. Kësaj here bëhet fjalë për periudhën e vitit 2010 dhe si...

Kush po hetohet: Hajdinaga, Cungu apo Gjeka?

Sipas gazetës “Vijesti” hetimi i parë për periudhën kur kryetar ishte Nazif Cungu ka treguar se nuk ka pasur paligjshmëri, dhe se inspektimi në...

MOST POPULAR

HOT NEWS