Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Fuad haxhibeti

Etiketim: fuad haxhibeti

Haxhibeti për shkarkimet: Veprime të papara në skenën politike të Ulqinit

Kryetari i Kuvendit Komunal Fuad Haxhibeti, ka deklaruar për televizionin Teuta se shkarkimet e tre zyrtarëve të Komunës kanë shënuar diçka të paparë në skenën...

Haxhibeti: Veprimet e Gjekës në kundërshtim me ligjin

Data, 23.02.2016 Kumtesë për opinion Të nderuar qytetarë, Si kryetar legjitim i Kuvendit Komunal Ulqin, e ndiej obligim të njoftoj opinionin e gjërë për veprimet e paligjshme...

Haxhibeti: Këtë javë nuk do të ketë mbledhje

Në mbledhjen e djeshme të kolegjiumit të Kuvendit, nuk është arritur të përcaktohet data e saktë e mbajtjes së mbledhjes së ardhshme të Kuvendit Komunal. Kryetari...

Kuvendi Komunal: Arsyetime komike për shpenzimet e kryetarit Gjeka

Në mbledhjen e sotme të Kuvendit Komunal, në mes shumë diskutimeve interesante vlen të përmendet debati në mes kryetarit të Kuvendit Fuad Haxhibeti, dhe këshilltarëve të...

Kredia mund të merret brenda tre ditëve, nuk varet nga rebalanci...

Situata politike por edhe financiare e Komunës së Ulqinit, e cila ka kohë që ngjallë konfuzion në popull, duket se ngadalë po merr përmasa...

Haxhibeti: Obstruksionet e kryetarit Gjeka po lënë punëtorët pa rroga

Në adresë të portalit tonë kambërritur një deklaratë për media e Kryetarit të Kuvendit Fuad Haxhibeti. Deklaratën po e japim të plotë. Deklaratë për shtyp Informoj...

Ndërpritet seanca e Kuvendit Komunal: Nuk ka shumicë për rebalans?

Seanca e Kuvendit Komunal e cila filloi sot me disa pika mjaft të “nxehta” për këshilltarët dhe qytetin në përgjithësi, u ndërpre për shkak...

Faqja zyrtare e Komunës: Publikohet grafiku i emërtimeve të reja të...

Më 16.11.2015 në Kuvendin Komunal u miratua vendimi për emërtimin e pjesës së mbetur të rrugëve në Ulqin. Në faqen zyrtare të komunës së Ulqinit http://www.ul-gov.me/Pr-Ulqinin/157/Harta-e-qytetit.shtml , mund të...

Haxhibeti: Me 30 nëntor nuk ka seancë të Kuvendit e as...

Kryetari i Kuvendit Komunal Fuad Haxhibeti, tha për portalin lajm.me se për 30 nëntor nuk është caktuar seancë e Kuvendit Komunal, e si rezultat...

Gjykata Administrative hodhi poshtë padinë e Partisë Demokratike të Socialistëve

Kryetari Kuvendit Komunal të Ulqinit Fuad Haxhibeti, njofton se Gjykata Administrative e Malit të Zi, me vendim .nr.212/15 nga data 08.09.2015,  refuzoi padinë e...

MOST POPULAR

HOT NEWS