Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Forca e re demokratike

Etiketim: forca e re demokratike

Forca: Në maj Kuvendi Zgjedhor i partisë

Në mbledhjen e sotme të Këshillit Qendror të Forcës së Re Demokratike është vendosur që Kuvendi Zgjedhor të mbahet me 14 maj të vitit 2016. Ky...

Forca: Gjeka po mundon të mbulojë keqpërdorimet masive

Reagim në artikullin e gazetës Vijesti “Gjeka shkarkon kuadrot e Forcës” , datë 22.02.2016   Ish-kryetari Gjeka, i njohur tashmë si kampion i papërgjegjshmërisë, paaftësisë dhe...

Partitë e pakicave do të përkrahin shkarkimin e Krivokapiq

Deklaratë nga takimi i Partisë Boshnjake, Forcës dhe HGI ,  datë 22.02.2016.   Partia Boshnjake, FORCA dhe HGI do të  mbështesin shkarkimin e kryetarit të Kuvendit...

Forca: Gjeka po shfrytëzon postin e kryetarit për blerje votash

Forca e Re Demokratike ka dërguar një kumtesë për media të cilën po e japim në terësi.  Kumtesë për media Ish-Kryetari i Komunës z. Fatmir...

Forca uron 8 vjetorin e pavarsisë së Kosovës

Forca e Re Demokratike ka dërguar mesazhe urimi në adresë të institucioneve më të larta të Kosovës, me rastin e 8 vjetorit të pavarsisë. Në...

Prokuroria Shtetërore hedh poshtë akuzat ndaj Nazif Cungut

Në konferencën për media të organizuar sot në zyrën e Forcës së Re Demokratike, kryetari i kësaj partie Nazif Cungu, ka njoftuar opinionin publik...

Forca dhe Alternativa Shqiptare i dërgojnë kërkesë urgjente kryetarit të Kuvendit...

Forca e Re Demokratike dhe Alternativa Shqiptare , i kanë dërguar një letër urgjence kryetarit të Kuvendit Ranko Krivokapiq, ku kërkojnë shqyrtimin e menjëhershëm...

Forca: Antarsimi në NATO dhe BE, prioritet i Forcës dhe i...

  Kumtesë për opinion e Këshillit Qendror të Forcës së Re Demokratike   Këshilli Qendror i Forcës së Re Demokratike, në mbledhjen e mbajtur të premten ...

Forca: Elezagiq pas 18 viteve në pushtet flet për satelitë?!

Në adresë të portalit tonë ka mbërritur një kumtesë për media e Forcës së Re Demokratike. Kumtesën po e japim në terësi.   " Kumtesë për media Ulqin- 22.01.2016 Kryetari...

Forca: Gjeka bën mirë të merakoset për fatin e vet

Forca e Re Demokratike ka mbajtur sot një konferencë për media të cilën po e japin në terësi.   Kriza e pushtetit në Ulqin Një person i shquar...

MOST POPULAR

HOT NEWS