Monday, January 17, 2022
Ballina Etiketimet Fatmir gjeka

Etiketim: fatmir gjeka

Turpi i radhës: Miss Globe mbahet në sallën bosh!

Komuna e Ulqinit dhe Organizata Turistike edhe këtë vit shpenzoi rreth 30.000 euro në organizimin e Miss Globe që si zakonisht përfundon me sallen...

Ndryshime në PD: Fehim Avdiu zëvendësohet me dr. Agron Ibrahimin.

Siç mësojmë nga burimet e afërta me PD-në së shpejti do vijnë deri tek ndërrimi funksioneve në Partinë Demokratike të Fatmir Gjekës. Nënkryetari aktual...

Gjeka dhe Hajdinaga ne krye te Partisë Demokratike?

Partia demokratike ka përgatitur mbajtjen e Kuvendit zgjedhor me 11 mars. Nga burimet e afërta me PD-në na njoftojnë që ka gjasa se kjo...

Fatmir Gjeka dha dorëheqjen

Kryetari i Komunës Fatmir Gjeka, sot konferencën për media njoftoi opinionin publik se jep dorëheqjen nga posti i kryetarit të Komunës. Ky ishte një hap...

Inpeksioni heton procedurat e shkarkimeve të kryetarit Gjeka

Inspektorët e Drejtorisë për inspektime kanë kërkuar tu dërgohen disa dokumentacione të Komunës së Ulqinit. Portali ynë mëson se interesant për inspektorët ka qenë dokumentacioni...

Banorët e Pistullës i dërgojnë peticion Gjekës

Banorët e zonës së Pistullës afër Ulqinit, i kanë dërguar peticion me 100 nënshkrime kryetarit të Komunës Fatmir Gjeka, me të cilin i kërkojnë...

Largimi i zyrtarëve të Forcës me qëllim mbulimin e keqpërdorimeve?

Largimi i disa zyrtarëve të Forcës nga kryetari Gjeka, edhe pse ky proces akoma nuk ka përfunduar ligjërisht, spekullohet të jetë vazhdim i tentativave...

Forca: Gjeka po mundon të mbulojë keqpërdorimet masive

Reagim në artikullin e gazetës Vijesti “Gjeka shkarkon kuadrot e Forcës” , datë 22.02.2016   Ish-kryetari Gjeka, i njohur tashmë si kampion i papërgjegjshmërisë, paaftësisë dhe...

Afera Copyright: Gjeka po hetohet nga Prokuroria e Shtetit

Prokuroria e Shtetit ka hapur hetime ndaj kryetarit të komunës së Cetinës Aleksandër Bogdanoviq, dhe atij të Ulqinit Fatmir Gjeka, në lidhje me nënshkrimin e një...

Forca: Gjeka po shfrytëzon postin e kryetarit për blerje votash

Forca e Re Demokratike ka dërguar një kumtesë për media të cilën po e japim në terësi.  Kumtesë për media Ish-Kryetari i Komunës z. Fatmir...

MOST POPULAR

HOT NEWS