Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Charlie Hebdo

Etiketim: charlie Hebdo

Papa Françesku: Liria e shprehjes nuk duhet të përdoret për fyerje

Në debatin për lirinë e shprehjes, pas sulmeve në revistën satirike Charlie Hebdo, është përfshirë edhe Papa Françesku. Ati i Shenjtë, që gjendet për...

Klerikët shqiptarë, në numrin e fundit të “Charlie Hebdo”

Në numrin e revistës satirike Charlie Hebdo, është edhe një karikaturë që ndërlidhet me shqiptarët. Gazeta satirike me tirazh të rregullt prej 60 mijë kopjeve,...

Franca në shtetrrethim, policët rrethojnë të dyshuarit

Policia franceze ka rrethuar një ndërtesë në një qytet verior ku dy islamistë të dyshuar per masakrën në "Charlie Hebdo" kanë marrë një peng.   Fshehur...

Sulm terrorist në Paris. Deri tani 12 viktima

Rrjeti informativ BBC njofton se të paktën dy persona të maskuar dhe të armatosur me kalashnjikov, kanë hapur zjarr në redaksinë e gazetës së...

MOST POPULAR

HOT NEWS