Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Bujar nishani

Etiketim: bujar nishani

Nishani: Përkrahje për çdo iniciativë të përbashkët

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, është takuar dje në Durrës me përfaqsuesit e partive shqiptare. Ky takim, siç mëson portali lajm.me, ishte i planifikuar...

Pritje për mediat në Presidencë. Të ftuar edhe përfaqësues nga Mali...

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, ka zhvilluar mbrëmë në pallatin brigadave pritjen e përvitshme me përfaqësues të mediave, të cilën e ka vlerësuar atë...

Presidenti Nishani dekoron Dedë Gjo Lulin me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”

Në prag të festimeve të pavaresisë presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani,  dekoroi pas vdekjes Dedë Gjo Lulin me urdhrin e Flamurit kombëtar. Dedë...

Presidenti Nishani vlerëson kombëtaren me titullin “Nderi i Kombit”

Presidenti i Republikës së Shqipërisë z. Bujar Nishani vlerëson Ekipin Kombëtar të Futbollit të Shqipërisë me Dekoratën “Nderi i Kombit” me këtë motivacion: “Në vlerësim të...

Kryeministri serb Vuçiq sot në Tiranë

Kryeministrit serb Aleksandar Vuçiq arrin sot për një vizitë dy ditore në Tiranë, vizitë kjo e cila është cilësuar nga mediet e Beogradit dhe...

Katedralja katolike në Tivar do të përurohet në fillim të gushtit

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, vizitoi sot edhe dioqezën e Tivarit ku u prit nga ipeshku imzot Zef Gashi. "Vizita e presidentit të Shqipërisë në Mal të...

Presidenti Nishani në Ulqin

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani sëbashku me zonjën e parë Odeta Nishani, në kuadër të vizitës dyditore në Mal rë Zi, vizituan sot qytetin...

Vizita e Presidentit Nishani në Tuz

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani, në kuadrin e vizitës shtetërore në Mal të Zi zhvilloi dje edhe një vizitë në komunën urbane...

Nesër duhet të tregojmë se jemi të bashkuar!

Pas vizitës së presidentit të atëhershëm Bamir Topi në Ulqin (viti 2011), edhe presidenti aktual Bujar Nishani do të ndalet në qytetin tonë. Kjo...

Presidenti Nishani mbërrin në Tuz, populli e pret me flamuj kuq...

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, pas takimit me presidentin Vujanoviq dhe kryetarin e Kuvendit Krivokapiq pati edhe një takim me kryeministrin Gjukanoviq. Gjatë këtyre takimeve...

MOST POPULAR

HOT NEWS