Friday, July 3, 2020
Ballina Etiketimet Ambasada shqiptare

Etiketim: ambasada shqiptare

Protestuesit gjuajn me gurë ambasadën e Shqipërisë

Një grup protestuesish ka gjuajtur me gurë në drejtim të ambasadës së Shqipërisë, njoftojnë mediat malazeze. Sipas të dhënave të para nuk ka thyerje por...

Sinishtaj: Diplomatët e BE dhe SHBA bashkëpuntore në diskriminimin ndaj shqiptarëve

Këshilltari i Koalicionit Shqiptarë në Parlamentin e Tuzit dhe kandidati për deputet i listës "Forca për bashkim" Vasel Sinishtaj, dërgoi një letër të hapur...

Publikohen pamjet nga sulmi mbi ambasadën shqiptare

Ambasada shqiptare në Podgoricë të Malit të Zi në dy ditët e fundit është bërë dy herë objekt sulmesh nga persona të ndryshëm, të...

E fundit: Qëllohet me gurë ambasada shqiptare në Podgoricë!

Sulmohet ambasada shqiptare në Malin e Zi. Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për thyerjen e xhamave të ambasadës shqiptare në Podgoricë.  

MOST POPULAR

HOT NEWS