Wednesday, July 8, 2020
Ballina Etiketimet Aleksandar vuçiq

Etiketim: aleksandar vuçiq

Vendoset drejtësia: CAS i jep 3 pikët Shqipërisë për ndeshjen ndaj...

Drejtësi më në fund për Shqipërinë. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë i dha Shqipërisë 3 pikët në tavolinë për ndeshjen e ndërprerë me...

Rama dhe Vuçiq janë dakorduar për ndërtimin e autostradës Durrës –...

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Serbisë Edi Rama dhe Aleksandar Vucic brenda 15 ditësh do ta nënshkruajnë protokollin për realizimin e projektit të autostrdës Durrës-Nish....

Kryeministri serb Vuçiq sot në Tiranë

Kryeministrit serb Aleksandar Vuçiq arrin sot për një vizitë dy ditore në Tiranë, vizitë kjo e cila është cilësuar nga mediet e Beogradit dhe...

Kryeministri serb Vuçiq, në fund të majit vizitë në Shqipëri

Aleksandar Vuçiq do të vizitojë Tiranën në fund të majit, ku do të marrë pjesë në takimin e kryeministrave të vendeve anëtare të Procesit...

Vazhdon dialogu Kosovë-Serbi: Nesër takimi Mustafa-Vuçiq

​Shefja e Politikës së Jashtme të BE-së, Frederika Mogherini ka ftuar formalisht kryeministrin e Kosovës Isa Mustafa dhe atë të Serbisë Aleksandar Vuçiq. Në takim...

MOST POPULAR

HOT NEWS