Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Aksident rrugor

Etiketim: aksident rrugor

Aksident automobilistik në Kodra

Mbrëmë rreth orës 22,30 në lagjen Kodra, ndodhi një aksident automobilistik i cili fatmirsisht kaloi pa pasoja të rënda. Aksidenti ndodhi si pasojë e daljes...

Aksident në bulevardin Teuta: Lëndohen dy persona

Sonte rreth orës 18.00 në bulevardin Teuta ka ndodhur një aksident në të cilin morën pjesë dy automjete. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të...

Aksidenti në Shtoj: Policia arreston pronarin e lopëve

Policia e Ulqinit ka arrestuar sot Bernard Dusheviq, si shkaktar indirekt për vdekjen e Nuo Selçanin në aksidentin rrugor që ndodhi mbrëmë në Shtoj. Dusheviq...

Edhe një tragjedi në Shtoj. Aksidentohet Nuo Selcanin

Në aksidentin rrugor i cili ndodhi sonte rreth orës 18.00 në Shtoj, gjeti vdekjen Nuo Selcanin (53), raporton portali "Vijesti". Selcanin u aksidentua pasi automjeti...

Bagëtitë në rrugë: Papërgjegjësi dhe rrezik për drejtuesit e automjeteve (foto)

Në fotot e dërguara nga një lexuesi ynë mund të shihen qartë një tufë lopësh gjersa enden rrugëve në orët e vona të natës. Kjo...

Aksident rrugor në Tivar. Ka edhe të lënduar

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në lagjen Celuga në hyrje të Tivarit, raporton portali Bar Info. Sipas këtij portali, në aksident kanë marrë pjesë...

Tjetër aksident në Shtoj. Lëndohet Loro Nrekiq

Në një aksident rrugor të ndodhur në rrugën Ulqin – Adë, është lënduar kryetari i Këshilllit Komunal të PDS-së në Ulqin, Loro Nrekiq, raporton...

Aksidenti: Padi ndaj shtojakut për bagëtitë

Policia e Ulqinit ka bërë deklarim penal ndaj Anto Cataliq prej Shtojit, si fajtor indirekt për aksidentin me motocikletë ku humbi jetën Millosh Todoroviq...

Aksident me motocikletë. Një i vdekur dhe një i lënduar rëndë

foto: Vijesti   Milosh Todoroviq (48) nga Tivari ka humbur jetën pas një aksidenti me motocikletë, i cili ndodhi mbrëmë vonë në afërsi të Adës, njofton...

Aksident me pasoja tragjike: Humb jetën vajza nga Shqipëria

Në një aksident automobilistik i cili ndodhi sot në mëngjes rreth orës 5.25, ka humbur jetën shtetësja nga Shqipëria Imelda Qalija (20 vjec). Sipas njoftimit nga...

MOST POPULAR

HOT NEWS