Plazhi i Madh: Deti nxjerr kufomën e një mashkulli

0

Dje pasdite në Plazh të Madh është gjetur trupi i pajetë i një personi akoma të paidentifikuar.
Supozohet se kufomën e ka nxjerrë deti dhe se nuk është shtetas i Malit të Zi. 

Deri tani nga policia nuk ka pasur njoftime më të hollësishme rreth ngjarjes dhe pritet që autopsia të sqarojë të paktën shkaqet e vdekjes.