Pinjesh: Digjet makina e biznesmenit

0

Mbrëmë pas mesnate në lagjen Pinjesh ka shpërthyer zjarr si pasojë e të cilit është djegur një makinë e tipit mercedes.
Nga policia nuk ka akoma konfirmim zyrtar për pronarin e makinës apo aktorët e ngjarjes, por spekullohet se pronari është biznesmeni Hajdar Qufaj, dhe se zjarri ishte i qëllimshëm.

Qufaj më parë ka qenë i përfolur në media në lidhje me ndërtimet pa leje.