Nimanbegu për Top-Channel: Protestat janë kundër NATO-s dhe me sinjale antishqiptare (video)

0

Kryetari i KKSH-së dhe deputeti i Forcës në Kuvendin republikan, Genci Nimanbegu, deklaroi për televizionin Top-Channel se protestat e organizuara nga Fronti Demokratik janë parësisht të drejtuara kundër antarsimit të vendit në NATO.

Ai e quajti shqetësuese prezencën e sinjaleve antishqiptare në protestat në Podgoricë.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë.