Luhen ndeshjet gjysëmfinale: Feniks dhe Ana Malit në finale

0

Mbrëmë u luajtën ndeshjet gjysëmfinale të tunreut në futboll të vogël. Në ndeshje e parë Feniks nga Kosova mundi me lehtësi Ali Demin me rezultatin 7-0, kurse Ana Malit triumfoi ndaj Podgoricës 5-2.

Sonte në ora 20,00 do të luhet finalja e madhe ndërmjet Feniks dhe Ana Malit.