Kryetari Cungu uron Festën e Kurban Bajramit

0

Kryetari i Komunës Nazif Cungu nëpërmes një mesazhi uron të gjithë besimtarët myslimanë për Festën e Kurban Bajramit.

“Të dashur besimtarë,

Më lejoni që në këtë ditë të shenjtë të kremtimit të festës së Kurban Bajramit në emër të besimit të Zotit dhe dashurisë për njerun t’ju shpreh urimet e mia më të përzemërta.

Gëzuar festën e Kurban Bajramit!

Lumturi, begati mirësi e dashuri paçi gjithnjë në familjet tuaja

Gëzuar!