Gjylie Pelingu: Mysafire në TV Klan (video)

0

Sopranoja e njohur nga Ulqini Gjylie Pelingu, para pak ditëve ishte mysafire e Rudina Magjistarit në kanalin televiziv Klan.

Në emision ajo foli për karrieren e saj, shkollimin, koncertet dhe planet e saj për të ardhmen.

Për më tepër, ndiqni emisionin..