Brajshë: Digjet shtëpia, një person humb jetën

1

foto: ilustrim

Nga burime të pakonfirmuara portali ynë mëson se sot ka plasur zjarri në një shtëpi në Brajshë, ku si pasojë ka humbur jetën një grua.

Mësojmë se zjarrëfiksat deri në këto momente kanë bërë të mundur fikjen dhe lokalizimin  e zjarrit.

Shtëpia është prone e njërit prej vëllezërve Kasneci, kurse viktima mësohet të jetë Time Kasneci (80 vjeç), nëna e tyre.

Deri tani nuk kemi informata për arsyet e plasjes së zjarrit që shkaktoi tragjedinë.

1 Koment

Comments are closed.